skip to Main Content
تماس با کارشناس فروش 09123649705
حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

آشنایی با این نوع حفاظ – در حال حاضر نوع های مختلفی از این حفاظ ها برای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند. که استفاده از آن ها می تواند امنیت و ایمنی ساختمان شما را تا حد بسیار بالایی بیشتر کند. یکی از بهترین مدل هایی که شما میتوانید برای ساختمان خود از آن استفاده کنید. حفاظ نیزار می باشد . که از جمله لوکس ترین ها و شیکترین ها نیز به حساب می آید. چندین سال از زمانی که این نوع حفاظ ها به جای حفاظ نرده های قدیمیو گرفته اند می گذرد. و الان حفاظ نیزار به عنوان یکی از بهترین نوع حفاظ برای حفظ جهان. و همچنین مال و خانه افراد به شمار می آید .

حفاظ نیزار
حفاظ نیزار
حفاظ نیزار
حفاظ نیزار
حفاظ نرده نیزار
حفاظ نرده نیزار
حفاظ نرده نیزار
حفاظ نرده نیزار
حفاظ نرده نیزار
حفاظ نیزار

همه چیز در مورد حفاظ نیزار

از بهترین نوع حفاظ که میتوانید از آن برای خانه و یا ساختمان خود استفاده کنید حفاظ نیزار می باشد . این نوع حفاظ ها بیشتر شبیه به یک نرده نیزار آهنی هستند . که زیبایی ، تنوع و همچنین امنیت و ایمنی را به طور کامل برای حاصل میکنند . در بین تمامی نوع حفاظ ها ، معماران و همچنین علاقه مندان به این نوع را به عنوان یکی از مناسبت ترینها برای ساختمان می دانند . نرده نیزار در واقع شکل ثابتی ندارند و زیبایی عمده آن ها نیز به همین دلیل است . اگر شما هم میخواهید از این مدل حفاظ برای ساختمان خود استفاده کنید باید دقت کنید که ساخت و همچنین طراحی آن ها با وجود اینکه تصور می شود نیازمند کار به خصوصی نیست اما باز هم باید با رعایت نکات مهم زیادی انجام گیرد .

کاربرد این نوع حفاظ چیست ؟

همانطور که مطلع هستید ، حفاظ های مختلف کاربردهای خاص خود را دارا هستند . این مدل از حفاظ ها اما بیشتر به شما این اجازه را میدهند. که امنیت مکان زندگی و همچنین ساختمان کاریه خود را تا حد بسیار بالایی تامین کنید. معمولا اینگونه گفته می شود که حفاظ های مختلف از نظر کارایی با هم فرق می کنند و این دیدگاه هم تا حد بسیار زیادی صحیح است . البته باید توجه داشته باشید که این نکته در مورد حفاظ نیزار به صورت کامل درست نمی باشد و آنچه که شما باید در نظر بگیرید این است که قیمت حفاظ نیزار امنیت خانه شما را تا حد بسیار زیادی تامین خواهد کرد.

ویژگی حفاظ نیزار ( قسمت اول )

حفاظ نیزار نیز ویژگی های مختلفی دارد . از مهمترین این ویژگی ها میشه به امنیت آن ها اشاره کرد که میتوانند برای ساختمانتان تا حد بسیاری مفید باشند . انواع مدلهای مختلفی از این نوع نرده ها وجود دارد که جوشکاری های آن با اتصالات مختلفی انجام می گیرد . همین دلیل هم باعث می شود تا جوشکاری با دقت کامل انجام نشود . البته دقت داشته باشید که هر چقدر احتمال شکستگی در حفاظ ها بیشتر باشد کیفیت آن ها بیشتر خواهد شد در غیر اینصورت میشه گفت که حفاظ نیزار شما از کیفیت نسبتا خوبی برخوردار نیست و عقلانی ترین کاری که میتوانید انجام دهید. این است که آن را به یک جوشکار نشان دهید. علاوه بر این می توان گفت که اگر از الکترود های معمولی روکش دار استفاده شود. باید بعد از هر تک جوش ، قسمت های مختلف این حفاظ ها تمیز شود .

ویژگی حفاظ نیزار ( قسمت دوم )

یکی از مهم ترین و اصلیترین نکته هایی است که باید به آن توجه کنید . چرا که در غیر با این حال رنگ به سطح کار می چسبد و همین هم به مرور زمان باعث پوسیدگی و یا زنگ زدگی خواهد شد .
در حفاظ نیزار فلزی شاخه های فرعی و اصلی مستقیم به یک شاسی نصب می شوند. و در بالای هم در چندین قسمت به هم جوش داده می شوند . دقت کنید که به همین دلیل است که نقطه های جوشکاری بسیار کمتر خواهد شد و عملا ممکن است. که مشکلات زیادی در این زمینه ایجاد شود. شما میتوانید با استفاده از دستگاه هایی که جوش co2 انجام میدن و همچنین به جای الکترود روکشدار از سیم جوش در آن ها استفاده می شود. عملا از به وجود آمدن گل های جوش جلوگیری کنید و همچنین مشکلات دیگر را در این زمینه برطرف کنید .

طریقه نصب نرده فلزی نیزار

حفاظ نیزار آهنی بیشتر اوقات در طول های مختلف تولید می شود. و نمی توان گفت که مقدار مشخصی برای آن ها وجود دارد . با این حال میتوان گفت که باید در حین دیوارکشی پلیت هایی با آکس های یک متر کار گذاشته شود .و فاصله صفحاتی که به عنوان پایه روی دیوار نصب می شوند . نیز مرکز به مرکز و یا کمتر از یک متر باشند . اگر قبل و یا بعد از دیوار کشی این نوع حفاظ دیوار نیزار نصب نشوند باید روی دیوار هایی با دریل های هیلتی و مته هایی به قطر های مختلف نصب شوند . در نتیجه گفته میشود که پیم ها باید به صورتی باشند که شما بتوانید در دو طرف شاسی حفاظ قرار بدهید . بعد می توانید این حفاظ را در بین پیم ها بگذارید و آنها را با دقت جوش دهید . پس از پایان کار هم لکه گیری انجام می شود.

چرا حفاظ نیزار؟

احتمالا در آخر این نکته دارای اهمیت بالایی باشد که چرا شما باید حفاظ نیزار فلزی را مورد استفاده قرار دهید ؟ چرا استفاده از نرده حفاظ نیزار مهم می باشد ؟
میشه گفت امروزه حفاظ ها بخش اساسی ای از ایجاد امنیت و ایمنی در ساختمان ها به شمار می آیند. اگر شما نتوانید امنیت منزل خود را حفظ کنید در واقع اصلی ترین بخش را نقض کرده اید . به همین دلیل هم پیشنهاد داده می شود که استفاده از انواع حفاظ های مختلف به شما کمک خواهد کرد. که این کار را به راحتی انجام دهید . حفاظ نیزار آهنی در واقع برای حفظ امنیت و ایمنی بسیار مناسب است. و شما میتوانید توسط آن ها امنیت ساختمان خود را تا بالاترین حد برآورده کنید . اگر دیوارکشی روی دیوارهای مختلف پلیت نصب نشده باشد باید بالای دیوار ها با دریل های هیلتی و همچنین مته سوراخ ایجاد کرد.

برای مشاوره در مود انواع حفاظ های فلزی و آهنی با کارشناسان فرفورژه آنلاین در تماس باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام، بر روی نام اپراتور کلیک کنید. سپس در پنجره جدید وارد واتس اپ شده و با ما گفتگو کنید.

گفتگو با واتس اپ
Close and go back to page
Back To Top
×Close search
Search