skip to Main Content
تماس با کارشناس فروش 09123649705
سقف شیروانی

سقف شیروانی

از مهم ترین و اصلیترین ستون های هر ساختمان و خانه سقف آن می باشد. ساختمان ها با سقف معنا پیدا می کنند به غیر این صورت فقط ساخته شده. از چندتا حصار متمایز کننده است. سقف ها دارای مدل و انواع مختلفی از قبیل تیردال، یوبوت، سقف شیروانی و انواع دیگر می باشند. همچنین سقف ها دارای مواد مختلفی می باشند. که نوع مواد مصرفی برای هر یک از آن ها بر اساس پلان ساختمان بدست معمار و یا طراح با مشورت صاحب ساختمان انتخاب می شود. البته رنگ سقف شیروانی هم به همین طریق تعیین می گردد. یکتا از عوامل مهم برای هر سقف وزن آن است که باید به آن توجه خاص و ویژه ای گردد.

سقف شیروانی
سقف شیروانی
سقف شیروانی
سقف شیروانی
سقف شیروانی
سقف شیروانی
سقف شیروانی
سقف شیروانی
سقف شیروانی
سقف شیروانی
سقف شیروانی
سقف شیروانی
سقف شیروانی
سقف شیروانی
سقف شیروانی

توضیحاتی در مورد سقف شیروانی

وزن هر سقف به مواد مصرفی در آن ارتباط مستقیم دارد. چون مصالح مصرفی در هر مدل سقف متفاوت می باشد. و هر یک از مصالح وزن مختص خود را دارند. البته بار هر یک از آن ها باید توسط متخصصان و مهندسان مشخص شود. و در محاسبات سازه ای ساختمان ثبت گردد. اگر در حال بازسازی ساختمان و یا فقط سقف شیروانی هستید، باید توجه داشته باشید که وزن سقف جدید نسبت به قبلی آن بیشتر نشود که درغیر این صورت دچار مشکل می شود و ممکنه هزینه زیادی را برای جایگزین کردن سقف جدید متحمل شوید. بی گمان سقف ها سالیانه احتیاج به مراقبت دارند و چه تو ساختمان و چه بیرون متعلق به ها باید چک شوند و عیب های محتمل رفع شوند. گرچه برای محافظت از سقف ها و یا زیباتر ساختن آن ها در درون ساختمان می توان از سقف شیروانی استفاده کرد.

نکات مهم مصالح مصرفی سقف مدرن

لازم به ذکر است که این سوژه در مورد کل مواد ها صدق می کند. آن مورد این است که اگه مصالح مصرفی به واقعیت طراحی شوند. و در شرایط محیطی درست نصب شوند، به خوب نگه داشتن از ساختمان مورد عقیده محافظت می کنند. و سقف شیروانی مدرن آن ساختمان را از هر مشکلی در امان نگه می دارند. تمامی مواد های باره کاربرد در سقف شیروانی مدرن نزدیک می توانند. وظیفه محافظت خویش را به خوب نگه داشتن شوند. که این امر یک گزینه مهم برای معمار ساختمان و شما می باشد. از این رو متریال های ویژه با سبک و سیاق خاص نیز به نکوداشتن قابلیت تطبیق داشته و هیچ گونه مشکلی برای اجرای انواع گوناگون ندارند. شما می توانید با کسب اطلاعات کافی در باره تمامی مصالح با یادگیری در این محصول، یک انتخاب عالی مطابق با سلیقه خودتان داشته باشید.

آشنایی با انواع سقف شیروانی ساده ( بخش اول)

سقف های شیروانی دارای مدل های مختلفی می باشند که هر کدام از این مدل ها ویژگی های خاص خود را دارا هستند و در پیوستگی مطلب به گونه ها مدل ها و ویژگی ها آن ها می پردازیم.
سقف های شیروانی کامپوزیتی و یا آسفالتی
جنس سقف های شیراونی کامپوزیتی از آسفالت می باشد. به کارگیری آسفالت در سقف شیروانی ساده اکثرا در کشور آمریکا رواج دارد. قیمت این نوع ارزان و مقرون به صرفه می باشد و به راحتی نصب می گردد. امروزه کامپوزیت های این مدل در بسیاری از کمپانی های مختلف و با سبک ها و رنگ های مختلف فرآوری می شوند.

سقف شیروانی سفالی

استفاده از مواد سفال در سقف ها پیشینه ی طولانی داشته و از گذشته ها تا به امروز دارای طرفداران ویژه ی خویش می باشد. این نوع متریال حس و حال نوستالژیک به نمای ظاهری ساختمان می بخشد. نکته مهمی که در سقف سفالی باید به آن توجه شود. این است که سفال دارای بهای فوقانی می باشد و زیاد شکننده است ولی گزینه ای دلخواه و زیاد خاص می باشد. استفاده از سقف شیروانی سفالی بیشتر برای ساختمان هایی با نما و سخیف کهنه رهنمود می شود.

سقف با تایل های بتنی

سقف های شیروانی با تایل های بتنی دارای شباهت بسیار زیادی با مدل و شناسه های تایل های سفالی هستند. سقف شیروانی بتنی دارای استقامت فوقانی می باشد. و از لحاظ ظاهری و نما بسیار مانند به مدل تایل های سفالی بوده. با این تفاوت که قیمت تمام شده ی آن خیلی کمتر از مدل سفالی می باشد. تایل های بتنی را حتی می توان به چهره مسطح و بدون قرار اخذ بر مجموعاً دیگر نیز مورد بهره‌گیری پیمان داد.

سقف شیروانی با نایل سنگ لوح

تایل های سنگ لوح دارای زیبایی خاص و بی نظیری هستند؛ البته مقاومت بسیار خوبی هم دارند. تایل سنگ لوح با بسیاری از ویژگی های ظاهری نمای ساختمان ها مطابق بوده. و تکمیل کننده خوبی برای انواع سبک های به روز و یا قدیمی است. هزینه پایان یافته سقف شیروانی سنگ لوح بالا بوده ولی دارای زیبایی و دوامی چند برابر نسبت به سایر مدل های سایر می باشد.

سقف شیروانی فلزی

نوع فلزی این سقف ها با خط های صاف و نمای فلزی اش، برعکس دیگر مدل ها دارای ظاهری شیک و امروزی می باشد. این محصول مثل سایر مصالح مصرفی دارای رنگ های مختلف و سبک های متنوعی نیز می باشد. سقف شیروانی فلزی به نکویی با سقف مدرن تطبیق پیدا می کنند و توانا هستند حس و حالی امروزی ای به سقف های نوستالژی ببخشند. سقف های فلزی قیمت نسبتا بالایی داشته اما به همین میزان کاربردهای فراوانی نیز دارند.

شیروانی با پنل های خورشیدی

استفاده از پنل های خورشیدی برای سقف شیروانی پنل خورشیدی در اصل دستور جایگزین کردن این پنل ها با دیگر مصالح را دارند. پنل های خورشیدی نگه دارنده محیط زیست هستند. و میشه آن ها را به راحتی روی سقف ها نصب کرد. در امروز هزینه ی صفحات خورشیدی نسبت به قبل کمتر شده. که این امر هزینه ی آن ها را نسبت به قبل مقرون به صرفه تر می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام، بر روی نام اپراتور کلیک کنید. سپس در پنجره جدید وارد واتس اپ شده و با ما گفتگو کنید.

گفتگو با واتس اپ
Close and go back to page
Back To Top
×Close search
Search