skip to Main Content
تماس با کارشناس فروش 09123649705
آردواز

آردواز

بی شک شما هم اگر در زمینه خرید و فروش مصالح فعالیت میکنید نام آردواز را زیاد شنیده اید. آردواز در واقع یک مخلوط از آزبست، سیمان و یا الیاف معدنی است. که همراه با الیاف مصنوعی و همچنین مواد شیمیایی دیگر با آب ترکیب می شود. تا بشه از آن به عنوان نوعی از مصالح در ساختمان ها استفاده کرد.

آردواز
آردواز
آردواز
آردواز
آردواز
آردواز
آردواز
آردواز
آردواز
آردواز
آردواز

توضیحاتی درمورد آردواز

آردواز در واقع با توجه به سیمانی که مقاومت بالایی را دارا است و میشه گفت که از جمله مصالحی به شمار می رود.که برای زیبایی و نمای سقف و سر درب دیگر نماها مورد استفاده قرار می گیرد . همانگونه که میدانید، نما و زیبایی یکی از مهم ترین و اصلیترین بخش هایی است. که در ساختمان به چشم خواهد آمد و جلب توجه می کند. در زمان های گذشته اینگونه گفته می شود که این مدل مصالح جز اولین محصولاتی بوده است که برای پوشش های سقف شیروانی از آن استفاده میشده . این استفاده به اندازه ای زیاد بود که اولین نفراتی که اقدام به ساخت پوشش های سقف کرده اند. در واقع می گویند که آردواز همان سقف شیروانی است که البته تصوری غلطی است.

طریقه ساخت سقف شیروانی و سردرب چگونه است (بخش اول )

ممکنه فکر کنید که ساخت این مدل ورقه ها کاری آسانو راحتی می باشد اما اینگونه نیست . این ورقه ها در اصل به صورت پله ای ساخته می شوند که شیب های مختلفی هم دارند. در اصل ورقه های این نوع مصالح را به طوری می سازند. که در سطحی بالاتر از نمای ساختمان قرار گیرند. معمولا از این مدل مصالح در بالای پنجره ها، پوشش های آلاچیق ها، سقف های ویلایی و همچنین در اتاقک های کلبه ای استفاده می شود.
توجه داشته باشید که آردواز همچنین محاسن دیگری نیز دارد و شما میتوانید آنها را در سر در ورودی های مجتمع و خانه ی خود نیز استفاده کنید. معمولا اینطور گفته می شود که صفحه های آردواز در رنگ ها و طرح های مختلفی ارائه می شوند.

طریقه ساخت سقف شیروانی و سردرب چگونه است (بخش دوم )

شما باید به این نکته توجه داشته باشید که صفحه های این نوع مصالح را از قبل رنگ شده نیستند. و ظاهر و نمای آن ها بدون هیچگونه رنگ اضافه ای تماما شبیه به بتن می باشد. نکته ای که در اینجا باید دقت داشته باشید این است که این صفحه ها قابلیت رنگ پذیریه خوبی دارند و به همین دلیل هم جای هیچگونه نگرانی ای وجود ندارد چون که شما میتوانید این صفحات را با توجه به رنگ ساختمان خانه ی خود تغییر دهید. آردواز تقریبا تنها نوعی از مصالح است که شما میتواند آن را به هر رنگ دلخواهی که علاقه دارید سفارش دهید و مورد استفاده قرار دهید .

سقف آردواز چه ویژگی هایی دارد؟

میشه گفت که این مصالح ویژگی های بسیار زیادی دارد. اگر شما هم قصد دارید که از این مصالح در ساختمان سازی خود استفاده کنید بهتر می باشد که با ویژگی های آن نیز آشنا شوید.
بعضی اوقات دیده می شود که از مصالحی در ساختمان سازی ها استفاده می شود که کثیف می شوند. در این حال فکر می کنیم که این مصالح کیفیت لازم را دارا نیستند و برای شما دردسر ساز می شوند. توجه داشته باشید که گرد و غبار و خاکی که بر روی نمای ساختمان می نشیند. همیشه نمای ساختمان را زشت خواهد کرد. بارش باران و برف هم از جمله موارد مهمی است. که باعث می شود نمای ساختمان شما به طور کامل پوشیده شود . سقف آردواز چتری یکی از مصالحی است. که شما میتوانید آن را برای حفظ نما و زیبایی ساختمان و ورودی ساختمان خود استفاده کنید.

آردواز تاثیر زیادی در زیبایی و نمای ساختمان دارد

در اصل اینگونه گفته میشه که شما میتوانید از سقف آردواز برای زیباتر شدن نما و جلوه ی ساختمان خود استفاده کنید. شما در این قسمت قادر هستید که از کنیتکس استفاده کنید تا رنگ رویه سیمانی را عوض کنید. دقت کنید که در این حال نمای کنیتکس برای رنگ دهی و زیبایی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. شاید بشه به طور کلی اینطور گفت که اگر در زمان های گذشته از این مدل مصالح به فراوانی استفاده می شد، امروزه نیز استفاده از این نوع پوشش ها در واقع به عنوان یک نمای زیبا برای ساختمان شماست و میتوانید در عین اینکه امنیت و ایمنی ساختمان خود را افزایش دهید قادر خواهید بود که هرچی که نیاز است را در زمینه زیبایی نما برای ساختمان خود فراهم کنید.

سقف آردواز رنگی

توجه کنید که آردواز جز مصالحی نیست که در حال حاضر مورد استفاده قرار بگیرد. و از زمان های قبلتر استفاده از این مدل مصالح برای ساختمان و شرکت ها مورد استفاده بوده است. شما میتوانید اینگونه مصالح را به ترق مختلفی مورد استفاده قرار دهید . میشه گفت بهترین راه در این زمینه اینه که شما بتوانید از یک متخصص و کارشناس در این زمینه برای این کار کمک بگیرید. این کارشناسان به شما کمک خواهند کرد که بهترین نوع آردواز را برای خانه یا شرکت خود انتخاب کنید. و در عین حال به نصب آن نیز کمک خواهند کرد.

نصب این مدل سقف

سقف آردواز میشه گفت چیزی نیست که شما بتوانید به راحتی و بدون کمک کارشناس آن را نصب کنید. چرا که باید در این زمینه تخصص کافی را داشته باشید. بهترین کاری که میتوانید شما انجام دهید این است که در اول آردواز مورد نظر را برای ساختمان یا شرکت خود انتخاب کنید. و بعد از فردی که در این زمینه کارشناس است بخواهید تا کار نصب سقف را برای شما انجام دهد. نصب آردواز در آخر به شما کمک می کند تا بتوانید یک ساختمان ایمن شده. و همچنین ساختمان خود را به صورت منظم و زیبا عایق سازی کنید. رنگ بندی های متنوع این نوع مصالح به شما اجازه خواهند داد که این کار را برای هر ساختمانی انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام، بر روی نام اپراتور کلیک کنید. سپس در پنجره جدید وارد واتس اپ شده و با ما گفتگو کنید.

گفتگو با واتس اپ
Close and go back to page
Back To Top
×Close search
Search