skip to Main Content
تماس با کارشناس فروش 09123649705

درباره فرفورژه آنلاین

گروه صنعتی فرفورژه آنلاین با بیش از دو دهه فعالیت در صنایع فلزی کشور و بیش از ۲۰۰۰ پروژه موفق در سطح کشور همیشه پیشتاز در این عرصه بوده است.

تولیدات گروه صنعتی حفاظ روی دیوارفرفورژه آنلاین

گروه صنعتی فرفورژه آنلاین از دو دهه پیش تولیداتی نظیر انوع حفاظ آهنی دیوار شاخ گوزنی ،بوته ای، لیلیوم ،نیزار و سرنیزه ای پا به عرصه تولید انواع حفاظ روی دیوار نهاده و همواره بهترین انتخاب برای مشتریان عزیز بوده است.

تولید انواع نرده حفاظ پنجره فرفورژه آنلاین

گروه صنعتی فرفورژه آنلاین با تولید و ساخت انواع حفاظ پنجره فرفورژه و ساده زیباترین و محکم ترین نرده حفاظ پنجره را در بازار ارائه داده است.

تولید انواع حفاظ درب آکاردئونی فرفورژه آنلاین

گروه صنعتی فرفورژه آنلاین با تولید انواع مختلف حفاظ درب آکاردئونی در ۱۶ مدل خاص و بی نظیر همواره یکی از بهترین تولید کنندگان انواع حفاظ آکاردئونی در سطح کشور بوده است.

تولید انواع درب ویلایی فرفورژه آنلاین

درب های لوکس و انواع درب فرفورژه توسط گروه صنعتی فرفورژه آنلاین با زیبا ترین طرح و گلنرده های بسیار زیبا در خدمت شما عزیزان بوده است.

طراحی انواع مختلف آردواز سقف شیروانی شیب دار

آردواز ،سقف شیروانی انواع سقف پلی کربنات و فایبر گلاس بخشی از فعالیت این مجموعه به حساب می آید که همیشه پاسخگویه شما عزیزان در انتخاب انواع سایبان برای منزل شما می باشیم.

طراحی و ساخت  و اجرای انواع نرده راه پله

نرده راه پله در انواع مختلف ساده و فرفورژه در بازار عرضه می شود که گروه صنعتی فرفورژه آنلاین با داشتن دو دهه تجربه بهترین توع و زیبا ترین نرده راه پله فرفورژه را به شما عزیزان ارائه می دهد.

رنگ کوره ای الکترواستاتیک

گروه صنعتی فرفورژه آنلاین تمامی محصولات خود را با رنگ پودری الکترواستاتیکی و با بالاترین کیفیت موجود در صنایع رنگ رزی به شما عزیزان ارائه می دهد

 

سلام، بر روی نام اپراتور کلیک کنید. سپس در پنجره جدید وارد واتس اپ شده و با ما گفتگو کنید.

گفتگو با واتس اپ
Close and go back to page
Back To Top
×Close search
Search